203636-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Datorer och datamateriel – Partner för strategisk IT-Produktförsörjning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPartner för strategisk IT-Produktförsörjning
BeskrivningUpphandlingen avser inköp och leverans av digitala enheter med tillhörande tjänster och support samt rådgivning och omvärldsbevakning i enlighet med de krav och villkor som framgår av detta Upphandlingsdokument.
Intern identifierareKS 2025/0834
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000