203660-2022 - ResultatSverige-Varberg: Trädgårdstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utemiljö
Referensnummer: 2021:200
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77300000 Trädgårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift och avhjälpande underhåll av utemiljö.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50870000 Reparation och underhåll av lekplatsutrustning, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 77313000 Parkskötsel, 77314000 Markskötsel, 77340000 Beskärning av träd och klippning av häckar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Drift och underhåll av utemiljö.