203780-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sänglinne – Upphandling av sängkläder till Polismyndighetens arrester
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av sängkläder till Polismyndighetens arrester
Beskrivning: Leverans av sängkläder till Polismyndighetens arrester
Intern identifierare: A656.930/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39512000 Sänglinne
Ytterligare klassificering (cpv): 39512100 Lakan, 39512200 Påslakan, 39512300 Madrassöverdrag, 39512500 Örngott
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av sängkläder till Polismyndighetens arrester