2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mätarbyte inklusive vattenmätare
Beskrivning: Upphandling av mätarbyte, inklusive vattenmätare, för NSVA.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38421100 Vattenmätare
Ytterligare klassificering (cpv): 51210000 Installation av mätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001