2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av förpackningsavfall från återvinningsstationer Nacka, Värmdö & Tyresö kommun
Beskrivning: Upphandlingen omfattar insamling av förpackningsavfall från återvinningsstationer i Nacka, Värmdö och Tyresö kommun.
Intern identifierare: NVAAB 2023-55
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90511400 Pappersinsamling, 90512000 Avfallstransport, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Insamling av förpackningsavfall från återvinningsstationer Nacka, Värmdö & Tyresö kommun