See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däckservice
Beskrivning: Upphandling omfattar däck och däckservice för Migrationsverket. Då Migrationsverket är spridda över landet, så har vi gjort en delad upphandling, där anbudslämnarna kan välja vilken/vilka orter de vill/kan lämna anbud på.
Intern identifierare: 3.2.1-2024-3654
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34351000 Däck till lätta fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Stockholm/Märsta
Beskrivning: Framgår av upphandlingsdokumentet.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Denna del ska besvaras av alla anbudslämnare.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Flen
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Gävle
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Göteborg/Mölndal
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Halmstad
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Växjö
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Malmö
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Norrköping
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Skellefteå
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Stockholm/Sundbyberg
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Sundsvall
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Uppsala
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Vänersborg
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Västerås
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Örebro
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Åstorp
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Boden
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Ljungbyhed
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Kristianstad
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Umeå