204018-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning – Städtjänster Drottninghög Fredriksdal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Drottninghög Fredriksdal
BeskrivningHelsingborgshem upphandlar städtjänster för delar av fastighetsbeståendet. Upphandlingen omfattar städning av entreer och trapphusstädning av tvättstugorstädning av gemensamhetslokalerstorstädningstädning av övernattningsrum fönsterputsninggolvvård
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124971:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning