204031-2019 - ResultatSverige-Luleå: Diverse inredning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flyttjänster och magasinering
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39290000 Diverse inredning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen gäller behov av flyttjänst och magasinering, exklusive specialtransport av konstföremål och antivikteter. För Luleå kommun, Luleå Energi och Kommunförbundet Norrbotten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen