204044-2022 - ResultatSverige-Visby: Museitjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Basutställning till Gamla Uppsala museum
Referensnummer: 2021-896
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92521000 Museitjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Byggande och installation av en ny basutställning på nedre plan på Gamla Uppsala museum
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92521100 Utställningstjänster i museer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen