204195-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Inspektion av ventilationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av lägenhetsaggregat
Referensnummer: 22/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar servicearbeten, reparationer och OVK-besiktningar av lägenhetsaggregatsystem.