See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mejerivaror 2023
Beskrivning: Upphandling av mejerivaror till Vellinge kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91721:Lot:1