204233-2024 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel- konsumentförpackningar, köp via e-handel inklusive plock och leverans
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel- konsumentförpackningar, köp via e-handel inklusive plock och leverans
BeskrivningUddevalla kommun genomför en samordnad upphandling tillsammans med Trollhättan stad och Vänersborg kommun gällande livsmedel, konsumentförpackningar, köp via e-handel inklusive plock av varor och leverans.
Intern identifierareKS/2024:50
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del