204273-2025 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Konsultuppdrag, Informationssamordnare Digitala arbetssätt, vid renoveringen av operabyggnaden, Stockholm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultuppdrag, Informationssamordnare Digitala arbetssätt, vid renoveringen av operabyggnaden, Stockholm
BeskrivningInformationssamordnare med initialt uppdrag under programhandlingsskedet (2025) med option på fortsättning för hela projektet.
Intern identifierare4964/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000