Huvudsaklig CPV-kod 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling installation av solceller.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45261215 Läggning av solcellsplattor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen