204386-2019 - ÄndringSverige-Falun: Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tandtekniska tjänster
Referensnummer: LD18/03468
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85145000 Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier
II.1.4.
Kort beskrivning