204396-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Ekonomisk granskning av externt finansierade projekt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEkonomisk granskning av externt finansierade projekt
BeskrivningUpphandlingen avser ramaval för externt finansierade projekt.
Intern identifierareV 2024/1841
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivning4800000
Intern identifierareEkonomisk granskning av externt finansierade projekt