See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tre fordon för avfallsinsamling
Beskrivning: Tierps Energi & Miljö AB upphandlar tre renhållningsfordon.
Intern identifierare: 2025-135
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144512 Sopbilar med komprimator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000