204474-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Vägmarkeringar
Referensnummer: GSN-2022-00650
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för underhåll av vägmarkeringar, nya vägmarkeringar samt borttagning av befintliga vägmarkeringar.