204538-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Datorskärmar och manöverenheter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende hyra av modulära LED-skärmar
Referensnummer: 0180/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30231000 Datorskärmar och manöverenheter
II.1.4.
Kort beskrivning
Got Event AB infordrar härmed anbud för ramavtal avseende hyra av modulära LED-skärmar till Got Events olika arenor och evenemang.