204563-2018 - ÄndringSverige-Linköping: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Samordnade FM-tjänster
Referensnummer: UC-2018-49
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Lokalvård av ytterområdena för centrala och västra länsdelarna och lokalvård och inre logistik, reception, kiosk och café för LiM.
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
Anledningen till att upphandlingen inte har delats upp i separata anbudsområden är på grund av samordningsfördelar.