204592-2018 - ÄndringSverige-Djursholm: Programvara och informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem (IT-stöd) för socialtjänsten
Referensnummer: SN 2017/0053
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Verksamhetssystem (IT-stöd) för socialtjänsten.