204633-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projektledning – Ledningssamordning i projekt Ostlänken, Linköpings tätort
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledning – Ledningssamordning i projekt Ostlänken, Linköpings tätort
Beskrivning: Projektledning – Ledningssamordning i projekt Ostlänken, Linköpings tätort
Intern identifierare: KOM-417253
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektledning – Ledningssamordning i projekt Ostlänken, Linköpings tätort