Planerare - HAR (Hållbar avloppsrening i ett växande Skåne)
Referensnummer: 19/02501
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Funktion Planering ska vara ett stöd till programledningen och projekten inom områdena omfattning, tid och kostnad och inneha expertkompetens inom planering och uppföljning av komplexa program.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen