Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Demonstrationer och informationsinsatser inom livsmedelsbranschen
Referensnummer: 20/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen inbjuder er härmed att inkomma med anbud som syftar till att teckna ett avtal om utförande av demonstration och informationsinsatser inom projektet, Demonstration och information - inom livsmedelsbranschen i Värmlands län.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79342000 Marknadsföring, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen