204730-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Nätinformationssystem (NIS)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätinformationssystem (NIS)
Beskrivning: Nätinformationssystem (NIS)
Föregående meddelande: 580512-2023
Intern identifierare: 23/145
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Nätinformationssystem (NIS) (1)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Nätinformationssystem (NIS) utv