Upphandlingen kommer att ligga till grund för ett ramavtal med max tre (3) leverantörer inom Del 1 Bedömningsbesök och en (1) leverantör inom Del 2 Operation/Behandling.
Anbud kan lämnas på del 1 Bedömningsbesök och/eller del 2. Operation/Behandling.
Del 1 Bedömningsbesök och del 2 Operation/Behandling kommer att utvärderas var för sig.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Gynekologi (köpt vård)
Del nr: Bedömningsbesök/operation och behandling
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85100000 Hälsovårdstjänster, 85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster, 85111000 Sjukhustjänster, 85121000 Läkarmottagningstjänster, 85121200 Medicinska specialisttjänster, 85121210 Gynekologisk vård eller förlossningsvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: DEl 1 bedömingsbesök. Del 2 operatin/behandling
Ytterligare CPV-kod(er) 85111300 Gynekologisk sjukhusvård