204753-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Nacka: Fastighetsförvaltning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsdrift 2020
Referensnummer: KFKS 2019/888
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75123000 Fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fastighetsdrift av Nacka kommuns fastigheter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
75123000 Fastighetsförvaltning, 98341130 Fastighetsskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen