2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningspersonal - Bygglov
Beskrivning: Upphandlingen omfattar bemanning av personal inom bygglov.
Intern identifierare: KS/2025/0336/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000