204779-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Restaurang- och serveringstjänster – Julbordsförmedling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelJulbordsförmedling
BeskrivningJulbordsförmedling
Intern identifierareFK 2025/007297
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareJulbordsförmedling