204800-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – IT-stöd för administration
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-stöd för administration
BeskrivningIT-stöd för administration och lärande
Intern identifierareKS 2023-00440-5
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48190000 Programvara för undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1874218-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDel 1 - Administration FSK, GRS och GY
BeskrivningIT-stöd för adminstration
Intern identifierare1887641-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDel 2 - Administration och lärande, VUX
Intern identifierare1887642-2