204812-2022 - Ändring av kontrakt och ramavtalSverige-Gävle: Skanning och fakturering
Ändringsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
E-handelstjänst
Referensnummer: 10065-2013/2111
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79999000 Skanning och fakturering
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Skanningstjänster och operatörstjänster