Transmission, fasta- och mobila operatörstjänster, telefoniplattform och larm & anrop samt därtill hörande hårdvaror och licenser.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32344000 Mottagarapparater för radiotelefoni eller radiotelegrafi, 32500000 Telekommunikationsmateriel, 35121700 Larmsystem, 64000000 Post- och telekommunikationstjänster, 64210000 Telefon- och dataöverföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen