See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänster hörseltekniska hjälpmedel
Beskrivning: Tjänster gällande hörseltekniska hjälpmedel.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51410000 Installation av medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119930:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängning