204897-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Mark-och anläggningsentreprenader, ramavtal, Enköpings kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMark-och anläggningsentreprenader, ramavtal, Enköpings kommun
BeskrivningRamavtal för mark-och anläggningsentreprenader. Både för utförande- och totalentreprenader.
Intern identifierareTF2024/846
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000