204914-2023 - ÄndringSverige-Falun: Betalkort
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyr kortterminaler och inlösen
Referensnummer: RS 2022/1747
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30163000 Betalkort
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Dalarna upphandlar ramavtal avseende inlösen av korttransaktioner och hyra av betalterminaler.