205002-2020 - ResultatSverige-Norrköping: Specialutbildning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Course/Training for Pilots in Manned Model Ship
Referensnummer: 20-00234
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80510000 Specialutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Course/training for pilots in manned model ship.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80521000 Utbildningsprogram
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen