See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster innehållsstrategi och innehållsproduktion
Beskrivning: Konsulttjänster innehållsstrategi och innehållsproduktion
Intern identifierare: MPF/2024:631
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000