205042-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnation av låg- och mellanstadieskola – Entreprenad Uppsävja fsk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenad Uppsävja fsk
BeskrivningProjektet innefattar nyproduktion av förskola om åtta (8) avdelningar för 144 barn och tillagningskök för 200 portioner. Erforderliga komplementbyggnader och komplett utemiljö.
Intern identifierareSFB-2023-00653
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsformulär
Beskrivning6.3.1 Anbudsbilaga (Strukturerat dokument)