20519-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Aldermyrberget - Storsund, Reinvestering PL4 S6-S7, PL42
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aldermyrberget - Storsund, Reinvestering PL4 S6-S7, PL42
Beskrivning: .
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113290:Lot:1