2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannons. Upphandling av webbaserad rättsdatabastjänst, avtalsområde 1 - Allmän Rättsdatabas
Beskrivning: Webbaserad rättsdatabastjänst
Föregående meddelande: 40025-2024
Intern identifierare: Dnr 44/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72320000 Databastjänster, 75230000 Rättstjänster, 79140000 Juridisk rådgivning och informationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000