205279-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Stöd för undervisning och lärande
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStöd för undervisning och lärande
BeskrivningSystemstöd för undervisning och lärande i Lunds kommun.
Föregående meddelande140729-2023
Intern identifierareKS 2023/0246
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
Intern identifierare1233398
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde a) Stöd för undervisning och lärande - förskola och grundskola inklusive förskoleklass och grundsärskola
Intern identifierare1233405
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde b) Stöd för undervisning och lärande - gymnasieskola och vuxenutbildning inklusive gymnasiesärskola och särskild utbildning för vuxna
Intern identifierare1233401