205334-2025 - Resultat
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Flyttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlyttjänster
BeskrivningFlyttjänster inkl transport och lagerhållning om så önskas.
Intern identifierareRS 2024-03502
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster, 98392000 Omlokalisering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000