205351-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling Teknisk projektledare med inriktning konfiguration (PDMS/CHA)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling Teknisk projektledare med inriktning konfiguration (PDMS/CHA)
BeskrivningSyftet med tjänsten är att säkerställa ett effektivt och samordnat genomförande och införande av ett projekt inom området anestesi och IVA, CHA PDMS. Tjänsten har inrikting mot konfiguration.
Intern identifierareRS 2026-0119
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000