205367-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Driftentreprenad av servicebostäder enligt LSS, Harvestad Nybro 1
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDriftentreprenad av servicebostäder enligt LSS, Harvestad Nybro 1
BeskrivningUppdraget omfattar driftentreprenad av servicebostäder enligt LSS samt med särskild service för personer med funktionsnedsättning (SoL) på Harvestad Nybro 1 och består av en sammanhållen bostad med 7 platser.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelNybro-driftentreprenad av bostäder med särskild service
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95975:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85311200 Social omsorg för handikappade