2. Förfarande
Förfarande
Titel: Desktop SEM
Beskrivning: Desktop SEM
Intern identifierare: SU 464-0018-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38511000 Elektronmikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Desktop SEM