2. Förfarande
Förfarande
Titel: High-temperature fretting equipment with atmosphere control within the WiseEST grant
Beskrivning: Testutrustning för att kunna utföra frettingtester (nötningstester) vid hög temperatur och i korrosiv miljö av flytande metall.
Intern identifierare: LTU-2039-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: High-temperature fretting equipment with atmosphere control within the WiseEST grant