205427-2024 - Resultat
Sverige – Last- eller hanteringsmaskiner – Materialhanterare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaterialhanterare
BeskrivningRonneby Miljö och Teknik AB upphandlar Materialhanterare
Intern identifierare24/8
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42418900 Last- eller hanteringsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon, 43261100 Lastmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelLastbil