2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel distrikt väst
Beskrivning: Upphandlingen avser tillsyn, skötsel och felavhjälpande underhåll inom bostads AB Mimers fastighetsbestånd i distrikt väst. I distriktet ingår bl.a. Bäckby, Råby, Vetterslund, Fredriksberg, Skälby.
Intern identifierare: 202413
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Obligatorisk del för anbudsgivare att besvara för att kunna lämna anbud i upphandlingen.
Intern identifierare: 1604417
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Beskrivning: Denna del besvaras om anbud lämnas genom egenförsäkran.
Intern identifierare: 1604418
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Beskrivning: Denna del besvaras om anbud lämnas genom att besvara samtliga kvalificeringskrav och sanningsförsäkran.
Intern identifierare: 1604419