205532-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Engångsprodukter för angiografi, perifer, coronar och PCI
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEngångsprodukter för angiografi, perifer, coronar och PCI
BeskrivningUpphandling av ramavtal för successiva inköp av engångsprodukter för coronar angiografi och PCI (Percutan Coronar Intervention).
Intern identifierare2024-O001490
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000