205534-2023 - ResultatSverige-Östersund: Konsulttjänster för företagsutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult för verksamhetsstöd
Referensnummer: MIUN 2023/222
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar konsultstöd i olika forsknings- och utbildningsprojekt inom NMT-området, där konsult, tillsammans med ledningen inom NMT-fakulteten, ska utveckla och stöta verksamheten med olika inriktningar och roller. Uppdragen kan variera från fall till fall både gällande omfattning och tid. De tjänster som omfattas av upphandlingen avser: Ledningsstöd Processutveckling Projektledning Analysarbete Utbildning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Östersund
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Sundsvall
Del nr: 2